sobota, 26 marca 2011

Targi edukacyjne

Hej :)
Dzisiaj byłam na targach. Byliśmy obrzucani ulotkami, a największym absurdem jest to, że jak się podejdzie do jakiegoś stoiska liceum to zawsze jest własnie ono najlepsze, ma najlepsze warunki i najfajniejszych nauczycieli....Już sama nie wiem do jakiego liceum chcę iść, a co najgorsze- na jaki profil. Rodzinka mi mówi, że mam iść do Kopca na historię, wos, i polski, bo po tym a prawo mogę iść, a nie zaprzeczam, że mnie to nie kręci :D Mam jeszcze trochę czasu, więc muszę się dokładnie zastanowić.
Byłyśmy w Mc`donaldzie i w centrum bo Kiri musiała kupić prezent małej Oli. A ja sobie kupiłam w Hausie ,,łańcuszek" (tylko za 14 zł!).Zmykam czesać mamę. 
Buźka ! :*

4 komentarze:

 1. Jest genialny! (ten łańcuszek)
  Muszę się po niego udać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. też muszę po niego iść xD
  najlepiej przeprowadź się i chodź do Wielickiego gimnazjum xD
  na poważnie to jakie kierunki Cię interesują? jakie przedmioty "w wersji" rozszerzonej? bo wiesz.. zawsze mogą się później zmienić..
  ja na targach byłam w czwartek z klasą (a raczej połową bo połowa olała xD)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już sama nie wiem... Myślałam już chyba o wszystkich przedmiotach. Bardzo bym chciała coś z angielskim :D Przeraża mnie ta myśl, że już muszę się ukierunkowywać na studia (bo przecież po humanistycznym profilu nie pójdę na medycynę) ;|

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam jeszcze rok czasu, hehe ;D

  OdpowiedzUsuń